Saint Bleu, CZ

Proč si koupit koťátko právě v naší chovatelské stanici? 

Chceme zachovávat původní krásu tohoto nádherného plemene koček a nesnažíme se o změnu rysů, tedy o vyšlechtění nové podoby Ruské modré kočky. Každá z našich kočiček vyniká jinými rysy Ruské modré kočky, ale všechny naše kočičky jsou mazlivé, i když ne všechny byly od začátku takové. Každá z nich měla jinak dlouhý proces adaptace a získávání důvěry k nám. 

Chce to vždy trpělivost bez nátlaku.. Kočka je osobité stvoření a vždy zůstává v porovnání se psem svým pánem. Toto by si měl uvědomit každý zájemce o koťátko a zeptat se sám sebe, jestli má dostatek trpělivosti a pochopení pro tohoto tvora, než si ho vezme domů. Důvěru kočky si musíme zasloužit. Z kočky psa nikdy neuděláme. 

Koťátka odcházející od nás jsou naučena čistotě, zvyklá na děti, na psy a na ostatní kočky. Jsou také kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Věnujeme jim naši péči a lásku. Před i po odchodu z domova poskytujeme samozřejmě bezplatné poradenství. Návštěva koťátek od stáří 8 týdnů je po domluvě vítána. Neprodáváme kastrovaná koťátka, ale u koťátek na "mazlíka" je kastrace v pozdějším věku nutností - dle kupní smlouvy. Při závazné rezervaci se skládá po narození koťátek rezervační záloha. Budoucí majitel koťátka má většinou možnost vlastního výběru jména, které bude uvedeno v rodokmenu, ale musí vždy začínat na písmeno příslušného vrhu.

PRODÁVÁME KOŤÁTKA POUZE S RODOKMENEM!


Odchovali jsme již 213 koťátek v těchto vrzích:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 I2 J2 K2 L2 M2 N2 O2 P2 Q2 R2 S2 T2 U2 V2 W2 X2 Y2 Z2 

A3 B3 C3 D3 E3


Pro zájemce o koťátka z budoucích vrhů nabízíme možnost zapsat se do pořadníku!!! Na kočičku je aktuálně delší čekací doba.

Na podzim plánujeme cca 2 vrhy.


Naše aktuální vrhy:

Vrh F3 - Cécile + Zhenya - 2.6.2024 se narodila 4 koťátka - kočička Felicia a 3 kocourci Frodo, Fabio, Florian. Všechna koťátka jsou již zarezervovaná.


Vrh F3
Vrh E3
Vrh D3
Vrh C3
Vrh B3Vrh A3Vrh Z2Vrh Y2Vrh X2Vrh W2Vrh V2Vrh U2Vrh T2Vrh S2Vrh R2Vrh Q2Vrh P2Vrh O2Vrh N2Vrh M2Vrh L2Vrh K2Vrh J2Vrh I2 + H2Vrh G2Vrh F2Vrh E2Vrh D2Vrh C2

žlutá Clair, oranžová Cécile, červená Candy, zelený Cat


Vrh B2


Vrh A2


Vrh W + X