Saint Bleu, CZ

Proč si koupit koťátko právě v naší chovatelské stanici? 

Chceme zachovávat původní krásu tohoto nádherného plemene koček a nesnažíme se o změnu rysů, tedy o vyšlechtění nové podoby Ruské modré kočky. Každá z našich kočiček vyniká jinými rysy Ruské modré kočky, ale všechny naše kočičky jsou mazlivé, i když ne všechny byly od začátku takové. Každá z nich měla jinak dlouhý proces adaptace a získávání důvěry k nám. 

Chce to vždy trpělivost bez nátlaku.. Kočka je osobité stvoření a vždy zůstává v porovnání se psem svým pánem. Toto by si měl uvědomit každý zájemce o koťátko a zeptat se sám sebe, jestli má dostatek trpělivosti a pochopení pro tohoto tvora, než si ho vezme domů. Důvěru kočky si musíme zasloužit. Z kočky psa nikdy neuděláme. 

Koťátka odcházející od nás jsou naučena čistotě, zvyklá na děti a na ostatní kočky. Jsou také kompletně očkovaná a odčervená. Věnujeme jim naši péči a lásku. Před i po odchodu z domova poskytujeme samozřejmě bezplatné poradenství. Návštěva koťátek od stáří 6 týdnů je po domluvě možná. Neprodáváme kastrovaná koťátka, ale u koťátek na "mazlíka" je kastrace v pozdějším věku nutností - dle kupní smlouvy. Po závazné rezervaci a složení rezervační zálohy po narození koťátek je možnost vlastního výběru jména, které bude uvedeno v rodokmenu, ale musí vždy začínat na písmeno příslušného vrhu.

PRODÁVÁME KOŤÁTKA POUZE S RODOKMENEM!


Odchovali jsme již 163 koťátek v těchto vrzích:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 I2 J2 K2 L2 M2 N2 O2

Letos plánujeme ještě jeden vrh.

Vrh R2 - rodiče Kira + Zhenya - 9.9.2021 se narodilo 1 koťátko - Rossie. Koťátko je již zarezervované.

Vrh Q2 - rodiče Cécile + Zhenya - 2.9.2021 se narodila 4 koťátka - Quinn, Quido, Quark, Quella. Všechna koťátka jsou již zarezervovaná.

Vrh P2 - rodiče Baboo + Thorin - 17.7.2021 se narodila 4 koťátka - Patrick, Philia, Po'naoko, Polina. Všechna koťátka jsou již zarezervovaná.

Vrh R2Vrh Q2Vrh P2Vrh O2Vrh N2Vrh M2Vrh L2Vrh K2Vrh J2Vrh I2 + H2Vrh G2Vrh F2Vrh E2Vrh D2Vrh C2

žlutá Clair, oranžová Cécile, červená Candy, zelený Cat


Vrh B2


Vrh A2


Vrh W + X