Saint Bleu, CZ

Proč si koupit koťátko právě v naší chovatelské stanici? 

Chceme zachovávat původní krásu tohoto nádherného plemene koček a nesnažíme se o změnu rysů, tedy o vyšlechtění nové podoby Ruské modré kočky. Každá z našich kočiček vyniká jinými rysy Ruské modré kočky, ale všechny naše kočičky jsou velice mazlivé a věrně milující své páníčky, i když ne všechny byly od začátku takové. Každá z nich měla jinak dlouhý proces adaptace a získávání důvěry k nám. Chce to vždy trpělivost bez nátlaku. Koťátka odcházející od nás jsou naučena čistotě, zvyklá na děti, na ostatní kočky a úžasně vrnící. Jsou také kompletně očkovaná a odčervená. Věnujeme jim veškerou naši péči a lásku. Před i po odchodu z domova poskytujeme samozřejmě bezplatné poradenství. Návštěva koťátek od stáří 6 týdnů je po domluvě možná. Neprodáváme kastrovaná koťátka, ale u koťátek na "mazlíka" je kastrace v pozdějším věku nutností - dle kupní smlouvy. Po závazné rezervaci a složení rezervační zálohy po narození koťátek je možnost vlastního výběru jména, které bude uvedeno v rodokmenu, ale musí vždy začínat na písmeno příslušného vrhu.

PRODÁVÁME KOŤÁTKA POUZE S RODOKMENEM!


Odchovali jsme již 150 koťátek v těchto vrzích:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 I2 J2 K2

Máme vrhy L2 a  M2!

Vrh M2 - rodiče Angie + Thorin - 3.7.2020 se narodili 2 kocourci - Moon a Maxík. Obě koťátka jsou již zarezervovaná. Odběr koťátek je možný od 2.10.2020.

Vrh L2 - rodiče Tina + Thorin - 26.5.2020 se narodily 3 kočičky - Lara, Lucky a Laura. Všechna koťátka jsou již zarezervovaná. Odběr koťátek je možný od 25.8.2020.


Vrh M2


Vrh L2Vrh K2Vrh J2Vrh I2 + H2Vrh G2Vrh F2Vrh E2Vrh D2Vrh C2

žlutá Clair, oranžová Cécile, červená Candy, zelený Cat


Vrh B2


Vrh A2


Vrh W + X